Tel: 0312 395 95 06
Anasayfa   |   Hakkımızda   |    Hizmetlerimiz   |   Faaliyetlerimiz   |   İletişim
MAKİNA İMALAT

Hizmetlerimiz
Firmamız, sektörde 20 yılı aşan deneyimi ile her türlü iş makinelerinin imalatını yapmaktadır. Son teknolojiyi haiz makine parkımız sayesinde talep ve beklentilerinize uygun makine imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. Makine parkımız; universal torna ve freze CNC dik işlem merkezi, C eksenli CNC torna, Argon ve gazaltı kaynak makineleri dik ve yan planya sütunlu ve radyal matkap vb. makinelerden oluşmaktadır.
BAKIM ONARIM

Alanında deneyimli çalışma ekibimizle her çeşit iş makinesinin  bakım ve onarımını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Her detaya özen gösterilerek yapılan bakım onarım işlemleri sayesinde makinelerinizden daha iyi verim almanızı sağlamaktayız. İş makineleriniz için özenli ve güvenilir bir bakım onarım hizmeti alarak makinelerinizi uzun yıllar güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.
TALAŞLI İMALAT

Talaşlı imalat hizmetimizle metal, plastik, ahşap malzeme ve aksamların imalatını yapıyoruz. Sanayicilerimizin ihtiyacı olan makine yedek parçaları, aksam ve aksesuarlarının imalatını istenilen özelliklere uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.
OTOMASYON

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, gerçekleştirdiğimiz otomasyon sistemleri ile üretim maliyetlerinizin en aza indirgenmesini sağlıyoruz. Üretime uygun, doğru bir otomasyon projesi ile imalat faaliyetleriniz hız kazanacak, ürünlerinizin standartlara uygun olarak daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde imalatı mümkün olacaktır.
MONTAJ

Tecrübeli teknik kadromuz ve yıllara dayanan birikimimizle iş makinelerinizin kurulum ve montajını gerçekleştiriyoruz. Güvenilir bir şekilde montajı gerçekleştiren teknik ekibimiz makinelerinizi çalışır ve kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim etmektedir.
PROJE

İmalat faaliyetlerinizde ihtiyaç duyacağınız sistem ve makinelerin projelendirme işlemlerini deneyimli mühendislerimizle gerçekleştiriyoruz. Projelendirme çalışmalarında talep ve beklentilerinize ait her detay dikkatle değerlendirilerek doğru çözümler ortaya koyacak projeleri sizlerin hizmetine sunmaktayız.
 
Nira Makine & Otomasyon